Realizacja stanu surowego rozbudowy Sanatorium w Augustowie

Rozbudowa Sanatorium W Augustowie

Realizacja robót żelbetowych stanu surowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Rozbudowa i przebudowa Sanatorium Augustów przy ul. Zdrojowej w Augustowie wraz z robotami towarzyszącymi oaz robotami remontowymi”.

Inwestor: BiaVita Polska Sp. z o.o., 15-097 Białystok, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14; Zamawiający: Budrem Podlasie Sp. z o.o., 15- 771 Białystok, ul. Studzienna 2

Termin realizacji: 22.02.2016 r. – 30.06.2016 r.

Porozmawiajmy

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Nasi kosultanci postarają się odpowiedzieć na wszelkie Państwa zapytania w przeciągu 24 godzin.

    * Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych PB Pożarski Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K, ul. Sienkiewicza 22, III piętro, 15-092 Białystok, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej polityce prywatności.