Dworzec kolejowy w Bielsku Podlaskim

Zakończyliśmy budowę budynku dworca kolejowego w Bielsku Podlaskim. Polegała ona na budowie nowoczesnego, innowacyjnego jednokondygnacyjnego dworca systemowego. Nowy budynek posiada klimatyzowane wnętrze, co wpływa na podniesienie poziomu komfortu osób podróżujących. Wokół nowego dworca powstały miejsca parkingowe oraz wiata dla rowerów. Zostały wyznaczone specjalne trasy wolne od przeszkód, które zapewniają bezpieczeństwo w poruszaniu się osobom niewidomym, a także tablica informacyjna z wykorzystaniem alfabetu Braille’a.
Porozmawiajmy

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Nasi kosultanci postarają się odpowiedzieć na wszelkie Państwa zapytania w przeciągu 24 godzin.

    * Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych PB Pożarski Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K, ul. Sienkiewicza 22, III piętro, 15-092 Białystok, zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej polityce prywatności.